ZMIERZ SIĘ W NASZYCH TESTACH
I POPRAWIAJ SWOJE WYNIKI

*PRECYZYJNE   *SZCZEGÓŁOWA ANALIZA  *BRAK CZYNNIKA LUDZKIEGO

TESTY AP (ATHLETE PERFORMANCE)

Użyj testów BlazePod, aby przeanalizować wzorce ruchowe i zdolności motoryczne. Przeanalizuj elementy, które powstrzymują sportowca przed pobiciem jego życiowych rekordów i miej kontrolę nad jego postępami. 
 

Dzięki BlazePod wyeliminujesz czynnik ludzki podczas oceny tego, czy zawodnik wykonał zadanie prawidłowo. Nie musisz już patrzeć na stoper i analizować czy zawodnik przekroczył linię. Możesz skupić się na technice wykonywania zadań. Dodatkowo dzięki aplikacji możesz zarządzać kilkoma stacjami treningowymi i przetestować kilku sportowców jednocześnie porównując ich wyniki w czasie rzeczywistym.

Testy powinny być precyzyjne i dawać wyniki w czasie rzeczywistym. Sprawdziany z użyciem BlazePod właśnie to zapewniają. Przechowuj wyniki wszystkich sportowców w telefonie i analizuj ich postępy z dokładnością do milisekundy. 
 
<
BEEP TEST to wielostopniowy progresywny test polegający na pokonywaniu w sposób wahadłowy 20m odcinka w linii prostej według tempa nadanego przez aplikację. Jest to jeden z najpopularniejszych testów biegowych, dzięki któremu możemy sprawdzić wytrzymałość krążeniowo-oddechową i w przybliżeniu określić pułap tlenowy zawodnika. Test składa się z 21 poziomów, na które przypada od 7 do 16 odcinków. Każdy poziom trwa ok. 60 sekund. Tempo biegu na każdym z kolejnych poziomów wzrasta o 0,5 km/h. Dzięki BlazePod test można wykonać samemu, a wynik nie jest obarczony czynnikiem ludzkim. 
<
Ten test sprawdzi siłę i wytrzymałość Twoich mięśni core, a także Twój czas reakcji i koordynację. Staraj się utrzymywać prawidłową pozycję przez cały czas trwania testu.
<
Ten test sprawdzi Twoją wytrzymałość siłową i moc  kończyn dolnych. Staraj się zachować poprawną technikę wskoku na skrzynię przez cały czas trwania testu.
<
Krótki sprawdzian zwinności, zdolności do generowania mocy, przyspieszenia i umiejętności poruszania się w różny sposób w różnych kierunkach. Test polega na jednorazowym jak najszybszym pokonaniu toru w kształcie litery T.
<
Krótki sprawdzian, który oceni Twoją zdolność do generowania przyśpieszenia i szybkiej zmiany kierunków na małej przestrzeni. Test można wykonać przemieszczając się bokiem, aby sprawdzić możliwości zawodnika w przemieszczaniu się krokiem odstawno-dostawnym.
<
Ten krótki test sprawdzi Twoje możliwości przyśpieszenia i wyhamowywania z szybką zmianą kierunku ruchu, a także podtrzymanie mocy.
<
Sprawdzian przyśpieszenia i zmiany kierunku biegu na odcinkach o różnej długości z dłuższym sprintem na koniec.
<
Sprawdzian podobny do biegu po kopercie. Test ma za zadanie sprawdzić szybkość, poprzez start do najbliższego poda, zwinność poprzez zmiany kierunków oraz wytrzymałość poprzez krótki czas odpoczynku między trzema poszczególnymi sekwencjami.

ZAMÓW WŁASNY BLAZEPOD JUŻ TERAZ

ZESTAW TRAINER DELUXE

Zawiera 6 podów co umożliwi tworzenie nie tylko treningów indywidualnych, ale także dla kilku osób jednocześnie.
Świetnie nada się między innymi dla trenerów, instruktorów fitness czy fizjoterapeutów.  

Incorrect access token specified.

Blazepod

Treningi

Recenzje

Partnerzy

Kontakt

7S High Tech Sp. z o. o.
ul. Topiel 11 lok. U2, 00-342 Warszawa
Poniedziałek – piątek w godzinach 10:00-17:00.
tel.: +48 22 374 08 80
e-mail: info@7s.com.pl