CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Tak, aby połączyć się z BlazePod potrzebne jest urządzenie z funkcją Bluetooth (telefon komórkowy, tablet). Po połączeniu się w aplikacji, ukaże się w prawym, górnym rogu ilość podłączonych Podów.

Adapter BlazePod to uchwyt, w którym umieszcza się Poda. Przyczepić do niego można paski, które umożliwią zaczepienie Poda  w danym miejscu (np. na drabinkach, worku bokserskim) lub przyssawki, które można przymocować do płaskiej powierzchni (np. lustra, szyby).

Pody należy umieścić na stacji ładującej, jeden na drugim, aby piny pod spodem łączyły się z kolejno nakładanym Podem. Dociskając, upewnij się że kontakt pomiędzy tymi elementami jest poprawny. W ten sposób ustawione Pody należy ułożyć na stacji ładującej podłączonej przewodem micro USB do gniazda zasilania.

Kolor czerwony oznacza że Pody się ładują, natomiast kolor zielony oznacza, że są w pełni naładowane.

Pody można rozłożyć w odległości do 40 metrów od urządzenia, którym sterujesz.

Jednocześnie można podłączyć 12 Podów. Przy założeniu, że używane urządzenie ma zainstalowane aktualne oprogramowanie.

Aplikacja działa w systemie iOs w wersji 10 lub wyższej oraz w systemie Android w wersji 5 i wyżej.

Aby zmienić kolor Podów dla danego użytkownika, należy wejść w zakładkę więcej (’more’), następnie w menadżer zawodników (’manage players’). Chcąc zmienić kolor u już istniejącego zawodnika, należy nacisnąć i przytrzymać kolor zawodnika, a następnie przesuwając palcem wybrać nowy kolor z dostępnych.

Podczas tworzenia nowego profilu, na górze po prawej stronie naciskamy plus, tam po naciśnięciu i przytrzymaniu koloru domyślnego, wyświetli się lista dostępnych kolorów.

Niektóre aktywności BlazePod mają z góry ustaloną liczbę graczy, której nie można zmieniać.

Korzystając ze spersonalizowanych aktywności, dodawania uczestników jest możliwe. Wystarczy wybrać rodzaj treningu (np. random), poniżej będą informacje (activity settings). Następnie klikając w ikonę ,,Players’’ dodać tylu graczy, ilu potrzebujemy.

Należy przy tym zwrócić uwagę na fakt, że maksymalna liczba graczy uzależniona jest od liczby Podów wybranych dla danej czynności.

Do niektórych aktywności BlazePod liczba stacji Podowych jest z góry ustalona. Biorąc udział w spersonalizowanej aktywności można dodawać Pody według uznania. Wystarczy wybrać formę treningu, poniżej będą informacje ,,general settings’’, w których znajduję się ikona ,,working stations’’, klikając + dodajemy graczy, klikając – odejmujemy.

Jest to ustawienie aktywności z elementem rywalizacji między zawodnikami. Można wybrać jedną z dwóch opcji.

  1. Tryb regularny, w którym każdy z graczy ,,klika’’ własne światło, skupia się na własnym celu (liczbie uderzeń, czasie reakcji w porównaniu z poprzednimi próbami itp.).
  2. Tryb ,,pierwszego uderzenia’’ – w tym trybie pierwszy z graczy, który aktywuje swoje światło, automatycznie wyłącza wszystkie światła (Pody uczestników), powstaje więc „minikonkurs” z zasadami kto pierwszy, ten lepszy.

ZAMÓW WŁASNY BLAZEPOD JUŻ TERAZ

ZESTAW TRAINER DELUXE

Zawiera 6 podów co umożliwi tworzenie nie tylko treningów indywidualnych, ale także dla kilku osób jednocześnie.
Świetnie nada się między innymi dla trenerów, instruktorów fitness czy fizjoterapeutów.  

Blazepod

Treningi

Recenzje

Partnerzy

Kontakt

7S Sp. z o. o. UMO Group
ul. Topiel 11 lok. U2, 00-342 Warszawa
Poniedziałek – piątek w godzinach 10:00-16:00.
tel.: +48 22 374 08 80
e-mail: info@7s.com.pl