APLIKACJA BLAZEPOD

Wystarczy pobrać przyjazną dla użytkownika aplikację ze sklepu Google Play lub Apple Store, połączyć się dzięki Bluethoo Low Energy i przejąć kontrolę nad swoimi Podami. Do wyboru jest szereg zdefiniowanych wstępnie ćwiczeń. Można także tworzyć własne plany treningowe na podstawie wielu wzorców. Dostępna jest również funkcja monitorowania wyników z dokładnością do milisekundy. Dowiedz się więcej w naszym centrum pomocy.

Dostęp do 6 miesięcznej darmowej aplikacji PRO.

TRENINGI BLAZEPOD

Wybieraj z nieustannie poszerzającej się listy proponowanych treningów. Z łatwością wyszukasz odpowiednie dla Ciebie aktywności za pomocą filtrów. Możesz wyświetlić aktywności np. dla konkretnej liczby uczestników, z konkretną ilością podów lub akcesoriów.

WŁASNE TRENINGI

W prosty sposób twórz własne treningi wybierając jeden z wielu algorytmów – od losowo zapalających się podów, po konkretne sekwencje lub wybierając dodatkowe kolory rozpraszające uwagę. Konfiguruj treningi dowolnie, tak aby dopasować je do swoich potrzeb.

ANALIZY WYNIKÓW

Możesz na bieżąco śledzić kliknięcia i czas reakcji z dokładnością do milisekundy na ekranie smartfona. Po zakończonym treningu możesz oglądać i porównywać wyniki w zakładce ‘Analytics’.

*Zależnie od wersji Bluetooth zainstalowanej w Twoim urządzeniu, może się ono łączyć z różną ilością podów. Sprawdź z iloma podami łączy się Twoje urządzenie – kliknij tutaj

Instrukcja obsługi aplikacji BlazePod
prezentacja w formie video

Prezentacja Aplikacja BlazePod jest dostępna na systemy Android oraz iOS, należy ją pobrać na telefon lub tablet i przy pierwszym uruchomieniu założyć konto

ZAMÓW WŁASNY BLAZEPOD JUŻ TERAZ

ZESTAW TRAINER DELUXE

Zawiera 6 podów co umożliwi tworzenie nie tylko treningów indywidualnych, ale także dla kilku osób jednocześnie.
Świetnie nada się między innymi dla trenerów, instruktorów fitness czy fizjoterapeutów.  

.

7S High Tech
ul. Topiel 11 lok. U2,  00-342 Warszawa

Poniedziałek – piątek  w godzinach 10:00-16:00.
tel.: +48 22 374 08 80
e-mail: info@7s.com.pl


Dyscypliny

.

Piłka nożna

Fitness

Tenis

Fizjoterapia

Sztuki walki

Koszykówka


Produkt

.

BlazePod

BlazePod Pro

Aplikacja

Sklep


Wsparcie

.

Kontakt

Instrukcja

Instrukcja aplikacji

Gwarancja