APLIKACJA BLAZEPOD

Wystarczy pobrać przyjazną dla użytkownika aplikację ze sklepu Google Play lub Apple Store, połączyć się dzięki Bluethoo Low Energy i przejąć kontrolę nad swoimi Podami. Do wyboru jest szereg zdefiniowanych wstępnie ćwiczeń. Można także tworzyć własne plany treningowe na podstawie wielu wzorców. Dostępna jest również funkcja monitorowania wyników z dokładnością do milisekundy. Dowiedz się więcej w naszym centrum pomocy.

Dostęp do 4 miesięcznej darmowej aplikacji PRO.

TRENINGI BLAZEPOD

Wybieraj z nieustannie poszerzającej się listy proponowanych treningów. Z łatwością wyszukasz odpowiednie dla Ciebie aktywności za pomocą filtrów. Możesz wyświetlić aktywności np. dla konkretnej liczby uczestników, z konkretną ilością podów lub akcesoriów.

WŁASNE TRENINGI

W prosty sposób twórz własne treningi wybierając jeden z wielu algorytmów – od losowo zapalających się podów, po konkretne sekwencje lub wybierając dodatkowe kolory rozpraszające uwagę. Konfiguruj treningi dowolnie, tak aby dopasować je do swoich potrzeb.

ANALIZY WYNIKÓW

Możesz na bieżąco śledzić kliknięcia i czas reakcji z dokładnością do milisekundy na ekranie smartfona. Po zakończonym treningu możesz oglądać i porównywać wyniki w zakładce ‘Analytics’.

*Zależnie od wersji Bluetooth zainstalowanej w Twoim urządzeniu, może się ono łączyć z różną ilością podów. Sprawdź z iloma podami łączy się Twoje urządzenie – kliknij tutaj

Instrukcja obsługi aplikacji BlazePod
prezentacja w formie video

Prezentacja Aplikacja BlazePod jest dostępna na systemy Android oraz iOS, należy ją pobrać na telefon lub tablet i przy pierwszym uruchomieniu założyć konto

ZAMÓW WŁASNY BLAZEPOD JUŻ TERAZ

ZESTAW TRAINER DELUXE

Zawiera 6 podów co umożliwi tworzenie nie tylko treningów indywidualnych, ale także dla kilku osób jednocześnie.
Świetnie nada się między innymi dla trenerów, instruktorów fitness czy fizjoterapeutów.  

Blazepod

Treningi

Recenzje

Partnerzy

Kontakt

7S Sp. z o. o. UMO Group
ul. Topiel 11 lok. U2, 00-342 Warszawa
Poniedziałek – piątek w godzinach 10:00-16:00.
tel.: +48 22 374 08 80
e-mail: info@7s.com.pl